کشف مقادیر زیادی شیشه و کراک در اردوگاه حزب منحله دمکرات کردستان ایران

کشف مقادیر زیادی شیشه و کراک در اردوگاه حزب منحله دمکرات کردستان ایران

در یکی از ایست و بازرسی های کویه در شمال عراق، از خودروی یکی از پیشمرگان گروهک تروریستی دمکرات، مواد مخدر کشف شد.

به گزارش صحرانیوز : خبرنگار بولتن نیوز در شمال عراق، از کشف مقادیر زیادی شیشه و کراک در اتاقک مجردی یکی از پیشمرگان رده بالای گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران خبر داد.

کشف مقادیر زیادی شیشه و کراک در اردوگاه حزب منحله دمکرات کردستان ایران

بر اساس این گزارش، شب گذشته ماموران آسایش کویه در ایست و بازرسی جاده ای به یکی از خودروهایی که قصد عبور از کویه به مقصد اربیل را داشت مشکوک شده و دستور ایست دادند.

بعد از بررسی های بعمل آمده مشخص شد در جیب یکی از پیشمرگان و فرماندهان رده بالای حزب منحله دمکرات کردستان ایران، شیشه و کراک وجود دارد.

به دستور آسایش این فرد برای تحقیقات بیشتر به مقر منتقل می شود و مدتی بعد کاوه بهرامی عضو رهبری حزب منحله دمکرات با آسایش تماس گرفته و از آنها می خواهد به جهت جلوگیری از آبروریزی این گروهک و جلوگیری از رسانه ای شدن این ماجرا، هر چه سریع تر نیروی حزب دمکرات آزاد شود.

در نهایت فرد مذکور ساعتی بعد آزاد شده و به اردوگاه منتقل می شود.

گفته می شود کاوه بهرامی دستور بازرسی از منزل این پیشمرگ را داد که در بازرسی های بعمل آمده مقادیر زیادی شیشه و کراک در منزل این پیشمرگ کشف شد اما گزارش این کشفیات بصورت محرمانه باقی ماند و به اطلاع آسایش نرسید.

همچنین چند نفر از پیشمرگان معتاد در همین ارتباط شناسایی شده اند و به جهت آنکه این خبر نباید به گوش جمهوری اسلامی می رسید، مقرر شد این افراد خود استعفا داده و اردوگاه را ترک کنند.

شایان ذکر است دهها خرده فروش و عمده فروش مواد مخدر پس از فرار از چنگال عدالت، به شمال عراق متواری شده و به عضویت گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران در آمده اند.