قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

صحرانیوز انبارالوم

پایگاه خبری و فرهنگی


امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
فوت ۲۱۱ بیمارکرونایی دیگر در کشور/۲۶ استان در وضعیت قرمز سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد:

فوت ۲۱۱ بیمارکرونایی دیگر در کشور/۲۶ استان در وضعیت قرمز

سیما السادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۹و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳هزار و ۶۵۳ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شدند.

به گزارش صحرانیوز ؛ سیما السادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا گفت: از دیروز تا امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳هزار و ۶۵۳بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۴۸۳نفر از آنها بستری شدند که با این حساب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۷۱هزار و ۷۷۲نفر رسید.

او افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۶هزار و ۹۵۷نفر رسید.

لاری تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون ۳۸۹هزار و ۹۶۶نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند و ۴۱۵۴نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: استان های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند و استانهای کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

سوال خود را مطرح کنید :


ارسال نظر