عبدالجلال ایری بعنوان هفتمین نماینده گلستان راهی مجلس شد

عبدالجلال ایری بعنوان هفتمین نماینده گلستان راهی مجلس شد

«عبدالجلال ایری« با کسب  اکثریت آرا حوزه انتخابیه غرب گلستان به عنوان هفتمین نماینده منتخب مردم استان گلستان معرفی می شود.

به گزارش صحرانیوز ، با اعلام رسمی سخنگوی وزارت کشور؛ «عبدالجلال ایرای» در مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست ۳۱ هزار و ۲۲۵رای را در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز و بندرترکمن و گمیشان به خود اختصاص دهد.

ایری نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان  و سابقه ریاست سازمان نظام مهندسی استان را داراست.

بعد از انتخاب رحمت الله نوروزی ، غلامرضا منتظری و رضا آریان پور ، ایری چهارمین نماینده ایست که با حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان به مجلس یازدهم راه یافته است.

در این دوره از انتخابات بیش از ۵۸ هزار  و ۹۳۰برگ تعرفه در انتخابات مصرف شد و ۵۱ درصد بانوان و ۴۹ درصد آقایان در این انتخابات در غرب گلستان مشارکت داشتند.

میزان آراء هر کاندیدا در هر شهرستان به این شرح اعلام شده است: در بندرگز رجب محمد آبادی  ۱۶۵۴ و عبدالجلال ایری ۱۴۵۹ رای ، در کردکوی رجب محمد آبادی  ۱۵۶۶ و عبدالجلال ایری   ۲۶۳۴، در گمیشان رجب محمد آبادی  ۱۱۵۱۴ و عبدالجلال ایری  ۱۱۹۴۲  رای و در بندر ترکمن رجب محمد آبادی ۱۱۷۳۷ و عبدالجلال ایری ۱۵۲۱۳ رای.

پیش از این تکلیف ۶ نماینده دیگر گلستان در انتخابات اسفند ۹۸مشخص شده بود.