سرلشکر «محسن رضایی» شخصیتی بی‌بدیل در مجاهدت و ایثار است چهل‌سالگی سرو/ سردار «بهمن کارگر»:

سرلشکر «محسن رضایی» شخصیتی بی‌بدیل در مجاهدت و ایثار است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درباره سخنان خود در برنامه تلویزیونی «دست‌خط» مبنی بر لزوم رجوع فرماندهان دفاع مقدس به اسناد و مدارک جنگ تحمیلی قبل از هر اظهارنظری و حواشی سخنان سرلشکر «محسن رضایی» درباره «عملیات کربلای ۴» توضیح داد.

به گزارش صحرانیوز ، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه بازدید از «نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت» در پاسخ به سوال خبرنگار دفاع‌پرس درباره اظهارنظر ایشان در برنامه تلویزیونی «دست‌خط» مبنی بر لزوم رجوع فرماندهان و مسئولین دفاع مقدس به اسناد و مدارک جنگ تحمیلی قبل از هر اظهارنظری و حواشی سخنان سرلشکر «محسن رضایی» درباره «عملیات کربلای ۴» اظهار داشت: راجع به آقای دکتر محسن رضایی و اظهار نظر ایشان در مورد «عملیات کربلای ۴»، بنده توضیح دادم و در ادامه از فرماندهان و مسئولین عزیز دفاع مقدس خواهش کردم که قبل از هر اظهارنظری به اسناد و مدارک مراجعه شود، چون ۳۲ سال از پایان جنگ می‌گذرد و سن‌ها هم بالا رفته و ممکن است ناخواسته مطلبی را اشتباه یا جابه‌جا بگوئیم که مصداق تحریف خواهد بود. متاسفانه، چون بلافاصله بعد از مطلب، راجع به آقای رضایی صحبت شد، اینطور برداشت شده که منظورم شخص آقا محسن است، در حالی‌که خداوکیلی این نبوده است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه تصریح کرد: بنده همانطور که در آن مصاحبه گفتم سردار دکتر محسن رضایی را مجاهد فی‌سبیل‌الله می‌دانم. ایشان شخصیتی بی‌بدیل در مجاهدت و ایثار بوده و در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربازی حضرت امام خمینی (ره) از جان و مال و آبروی خود گذشته و در دفاع مقدس سکان‌دار قافله مدافعین از اسلام و ایران عزیز بود.

سردار کارگر تصریح کرد: فرماندهان بزرگ شهید دفاع مقدس مانند حسن باقری، همت، باکری، خرازی، زین‌الدین، شوشتری، دقایقی، بقائی، هاشمی، ردانی‌پور، همدانی، احمد کاظمی، قاسم سلیمانی و … از کشفیات آقای رضایی بودند.

وی افزود: همچنین سازمان رزم سپاه (نیرو‌های پنج‌گانه، لشکرها و تیپ‌ها) از ابتکارات سرلشکر رضایی می‌باشد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ایشان امروز هم خدمتگزار ملت بزرگ ایران و سرباز رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) هستند.