ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان افتتاح شد/تصاویر با قرائت پیام جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور:

ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان افتتاح شد/تصاویر

ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز با پیام معاون سیاسی وزیر کشور در استانداری گلستان افتتاح شد.

به گزارش صحرانیوز ؛ با توجه به آغاز ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه دهم آذرماه ، ستاد انتخابات استان گلستان صبح امروز افتتاح شد.

در این مراسم که استاندار گلستان وسایر مدیران محلی حضور داشتند ، پیام جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور قرائت شد.

 متن کامل پیام دکتر جمال عرف بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری در بیانیه مهم و استراتژیک «گام دوم انقلاب»، به اوج رسانیدن مشارکت مردمی در مسائل سیاسی از جمله انتخابات را یکی از برکات بزرگ انقلاب اسلامی ایران برشمردند.

این برکت بزرگ، بی تردید حاصل مشارکت همیشگی و هوشمندانه مردم شریف ایران اسلامی است که در بزنگاه های مختلف تاریخی به ویژه انتخابات های متعدد و گوناگون، با حضور و مشارکت خود، نقشی بی بدیل در تحقق مردم سالاری دینی ایفا کرده اند.

اکنون که در استانه انتخابات دوم اسفندماه ۱۳۹۸ هستیم، اطمینان دارم همکاران متعهد اینجانب در ستاد انتخابات استان، همگام با سایر دستگاه های ذیربط، زمینه و بستر مشارکت حداکثری مردذم شریف و فهیم استان گلستان را مهیا خواهند کرد و با در نظر داشتن دو اصل بی طرفی و قانونمداری، تمامی توان خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم، امن و باشکوه در استان زرخیز و شهیدپرور گلستان به کار خواهند بست.

توفیق و نیکبختی عموم مردم شریف و مسئولان خدوم استان گلستان را از خداوند منان مسئلت دارم.

جمال عرف
معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور