دشمن به دنبال القاء استعفای دولت در کشور است سردار مقدم فر در گفتگو با خبرنگاران:

دشمن به دنبال القاء استعفای دولت در کشور است

Spread the love

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور استعفا دولت را در شرایط کنونی یکی از حربه های دشمن دانست و گفت: دشمن تلاش می کند تا القا استعفای دولت در کشور را اجرا کنند و قضیه عراق و لبنان را در ایران پیاده کرده و انسجام را در کشور از بین ببرند.

به گزارش صحرانیوز ، حمیدرضا مقدم فر ظهر امروز در حاشیه همایش وحدت بصیرت و ولایتمداری در گام دوم انقلاب ویژه اهل سنت که در مصلی شهر مرزی اینچه برون برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتقاداتی به عملکرد دولت وجود دارد ولی باید دولت یکسال و نیم از عمر خود را سپری کند و کم کاری دولت دلیل بر استعفا دولت و در نتیجه از بین رفتن انسجام مردم نخواهد بود.

مقدم فر داشتن روحیه و تلاش انقلابی را دو ابزار مهم در گام دوم انقلاب برشمرد و افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری داشتن روحیه و تلاش انقلابی و دفاع جانانه از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در حرکت نظام جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب ضروری است.

آگاهی و بصیرت مردم  محور اصلی حرکت در گام دوم انقلاب است

وی در ادامه با اشاره آگاهی و بصیرت مردم به عنوان محور اصلی حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی افزود: در گام دوم انقلاب در راستای حرکت به جلو ضمن آگاهی و بصیرت مردم باید از نیروهای جوان مومن و انقلابی استفاده کرد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور دشمن شناسی را لازمه شناخت فتنه ها و توطئه های دشمن عنوان کرد و گفت: مردم ایران ضمن بصیرت و آگاهی لازم باید دشمن و تاکتیک و تکنیک های دشمن را شناخته تا بتواند با آن برخورد اصولی کند.

وی بالاترین حربه دشمن را ابجاد نا امیدی در بین مردم بیان کرد و خاطر نشان کرد: دشمن با اجرای عملیات ادارکی ، روانی و شناختی توسط رسانه ها و فضاهای مجازی تحت امر خود تلاش می کند تا نا امیدی را در بین مردم   ترویج دهد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور خاطر نشان کرد: امروز علیرغم مشکلات موجود در کشور همه فتنه های دشمن از بین رفته و کشور در حال حرکت رو به جلو است.

وی با اشاره به وحدت بی نظیر اقوام مختلف در کشور به ویژه استان گلستان یادآور شد: تنوع اقوام مختلف در ایران بی نظیر است ولی این تنوع سبب تفرقه و فاصله بین اقوام نشده و اقوام مختلف با وحدت و انسجام مثال زدنی الگویی برای دیگر کشورها هستند.