حضور حداکثری پای صندوق‌های رای نشانه اقتدار و عظمت ایران اسلامی است

حضور حداکثری پای صندوق‌های رای نشانه اقتدار و عظمت ایران اسلامی است

اقتدار، امنیت و ثبات مسیر پر افتخار  ایران اسلامی در سایه عنایات الهی و حمایت مردم بزرگوار به دست آمده است.

صحرانیوز ؛ جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه حمایت و حضور همیشگی و پر صلابت مردم شریف و بزرگوار از ابتدای انقلاب تاکنون در برابر تمامی مشکلات و توطئه‌های دشمنان ایستادگی نموده و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب با اقتدار، امنیت و ثبات مسیر پر افتخار خود را طی می‌نماید که این مهم در سایه عنایات الهی و حمایت مردم بزرگوار به دست آمده است.
موفقیت‌های نظام اسلامی تا کنون، مرهون  حضور، حمایت و پشتیبانی ملت فهیم و بصیر در همه زمینه‌ها به ویژه در عرصه انتخابات بوده است  و این بار نیز با شکوه هر چه بیشتر برگزار خواهد شد تا نشانه دیگری از اقتدار را در ایران اسلامی برای جهانیان به نمایش درآورد .
از این روی و به تعبیر مقام معظم رهبری، همه علاقه‌مندان به کشور و برای عزت ایران اسلامی می‌بایست در این صحنه حضور یابند. چرا که در شرایط امروز، حضور حداکثری مردم تضمین کننده ثبات و اقتدار نظام در منطقه و جهان خواهد بود.

اما ضمن حضور حداکثری ، همه آحاد ملت ، علاقه‌مندان به نظام و کشور، به ویژه مردم شریف گلستان و به طور اخص در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا لازم است از تجربیات گذشته درس گرفته و در انتخاب نمایندگان خود برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به کسانی رای دهیم که به فرموده مقام معظم رهبری :

 ۱- مؤمن باشد

کسانی را انتخاب کنید که دارای ایمان باشند. ایمان است که از کج‌روی و انحراف و پای غلط گذاشتن و پای کج گذاشتن جلوگیری میکند؛ ایمان، نمیگذارد که وسوسه‌ها در انسان اثر بکند. بعضی‌ها ابتدای کار، آدمهای خوبی هستند، منتها وقتی وارد عرصه‌هایی میشوند، وسوسه‌ها اینها را به این طرف و آن طرف میکشاند؛ اگر ایمانِ قوی باشد، از این انحرافها مصون میمانند. [پس]، مؤمن باشند.

۲- انقلابی باشند

واقعاً به معنای واقعی کلمه، دل به انقلاب داده باشند و انقلاب را به معنای واقعی کلمه پذیرفته باشند؛ اینها را انتخاب کنید.

۳- بعد، شجاع باشند

آن نماینده‌ای که از حرف زدن علیه فلان قدرت خارجی هم میترسد، لایق این نیست که بیاید [برای] مردم ایران، با این عزّت،‌ با این شجاعت نمایندگی کند. بایستی باشجاعت [عمل کرد]؛ چون هیچ کاری با ترس و لرز و خوف و هراس پیش نخواهد رفت. باید شجاعانه، البتّه مدبّرانه و عاقلانه عمل کرد.

۴-  دارای روحیه‌ی جهادی باشند

یعن شب و روز نشناسند و کارآمد باشند.

۵- طرف‌دار عدالت باشند

کشور ما به عدالت احتیاج دارد، بشریّت به عدالت احتیاج دارد؛ منتها عدالت در دنیا مهجور و غریب است. جمهوری اسلامی پرچم عدالت را بلند کرده؛ نگذاریم که این پرچم بخوابد. به معنای واقعی کلمه دنبال عدالت باشیم؛ هم عدالت اقتصادی، هم عدالت حقوقی، هم عدالت سیاسی؛ در همه‌ی زمینه‌ها عدالت باید وجود داشته باشد.

 وعده ما جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ حضور در پای صندوق‌های رای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی.