تعداد کاندیدای ثبت نامی در گلستان به ۹۱ نفر رسید با پایان روند ثبت نام در روز سوم؛

تعداد کاندیدای ثبت نامی در گلستان به ۹۱ نفر رسید

رئیس ستاد انتخابات گلستان از ثبت نام نهایی ۹۱ نامزد برای رقابت انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

به گزارش صحرانیوز ، عبدالرضا چراغعلی با اشاره به آخرین آمار ثبت نام نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان اظهار کرد: در پایان روز سوم تعداد ۲۲ نفر به تعداد ثبت نام شدگان افزوده و تاکنون ثبت نام ۹۱ نامزد در حوزه‌های انتخابیه استان گلستان قطعی و نهایی شده است.

وی با اشاره به اینکه نام دو بانو در بین نام‌ها دیده می‌شود گفت: از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن و بندرگز ۱۷ نفر، حوزه انتخابیه گنبدکاووس ۱۶ نفر، گرگان و آق‌قلا ۲۵ نفر، رامیان و آزادشهر ۱۵ نفر، مینودشت، کلاله و مراوه‌تپه ۱۱ نفر و علی‌آبادکتول نیز هفت نفر ثبت نامشان تا به امروز قطعی شده است.

رئیس ستاد انتخابات گلستان با تاکید بر اینکه افراد داوطلب نامزدی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نامشان را به روزهای پایانی موکول نکنند، تصریح کرد: در حال حاضر طی بازدیدهای انجام شده روند ثبت نام‌ها با سرعت مناسبی در حال انجام است.

چراغعلی تاکید کرد: من در روزهای گذشته نیز بر این  نکته تاکید داشته و باز هم تاکید می‌کنم نامزدهای محترم و علاقمندان به آنها و خانواده‌های این عزیزان به هیچ عنوان تبلیغات زودهنگام را در دستور کار خود قرار ندهند در غیر اینصورت برابر مقررات با آنها برخورد خواهد شد.