تعداد جان‌باختگان کرونا در استان گلستان ۲ رقمی شد

تعداد جان‌باختگان کرونا در استان گلستان ۲ رقمی شد

استاندار گلستان با اشاره به آغاز طرح شهید سلیمانی با هدف پیگیری وضعیت بیماران کرونایی و بیماریابی گفت: متاسفانه هم اکنون ۵۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان گلستان بستری هستند و تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا دو رقمی شده است.

به گزارش صحرانیوز ؛ هادی حق‌شناس ، با اشاره به آخرین اقدامات جهت مقابله با کرونا در استان گلستان اظهار داشت: متاسفانه هم اکنون ۵۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان بستری هستند و تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا دو رقمی شده است.
وی با بیان اینکه چهار شهرستان گرگان، آق قلا، ترکمن و کلاله در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا قرار دارند، افزود: رامیان دارای وضعیت زرد است و دیگر شهرستان‌های استان گلستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
استاندار گلستان با بیان اینکه در شهر‌های وضعیت قرمز، برگزاری تجمعات و جلسات بالای ۱۵ نفر ممنوع اعلام شده است، عنوان کرد: مساجد و مهد کودک‌ها تعطیل هستند. در شهر‌های نارنجی اگرچه مساجد باز هستند، اما مجاز به برگزاری نماز جماعت نیستند.
حق شناس با اشاره به آغاز طرح شهید سلیمانی با هدف پیگیری وضعیت بیماران کرونایی و بیماریابی گفت: امیدواریم اجرای این طرح‌ها با همراهی مردم منجر به قطع زنجیره ابتلاء به کرونا در استان گلستان شود.