کشف انبار بزرگ قاچاق و احتکار نهاده‌های دامی توسط اطلاعات سپاه نینوای گلستان

کشف انبار بزرگ قاچاق و احتکار نهاده‌های دامی توسط اطلاعات سپاه نینوای گلستان

Spread the love

روابط‌عمومی سپاه نینوای استان گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسداران گمنام اطلاعات سپاه نینوا انبار بزرگ احتکار و قاچاق نهاده‌های دام و طیور را در استان کشف و ضبط کردند و ۵ هزار و ۲۰۰ تن نهاده دامی تحویل مراجع ذی ربط شد.

به گزارش صحرانیوز   روابط‌عمومی سپاه نینوای استان گلستان از شناسایی و کشف انبار بزرگ احتکار و قاچاق نهاده‌های دام و طیور در استان خبر داد و اعلام کرد بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ تن محصول تحویل مراجع ذیربط شده است.

در این اطلاعیه آمده است: روز گذشته طی رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا یک انبار قاچاق و احتکار نهاده‌های دام و طیور به میزان ۵ هزار و ۲۰۰ تن در شهرستان آق قلا کشف شد.ارزش ریالی این نهاده‌ها حدود ۸۰ میلیارد ریال بوده و این انبار با دستور مقام قضایی و حضور نمایندگان دستگاه‌های تعزیرات‌، جهاد کشاورزی و اداره‌کل صمت پلمب و تحویل مراجع ذی‌صلاح شده است.

این اطلاعیه افزوده است: سازمان اطلاعات سپاه در راستای رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی ذره‌ای درنگ نخواهد کرد و قطعا با اشخاصی که در این شرایط اقتصادی دست به احتکار می‌زنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.