پشت پرده قتل «ابوبکر البغدادی» به دست پدرخوانده

پشت پرده قتل «ابوبکر البغدادی» به دست پدرخوانده

Spread the love

سردار جلالی در کانال سروش نوشت: چه کسی باور می‌کند ترامپ قهرمان مبارزه باتروریسم است؟! دروغی بزرگ‌تر از این؟! تاریخ هرگز نام قاسم سلیمانی‌ها را از یاد نخواهد برد که هفت سر اژد‌های مخوف داعش که زیرچتر حمایت آمریکا جولان می‌داد را قطع کردند.


به گزارش صحرانیوز، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در کانال شخصی سروش در یادداشت کوتاهی در خصوص قتل ابوبکر بغدادی آورده است: ترامپ روی استیج می‌آید و با افتخار خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی را اعلام می‌کند. او می‌گوید آمریکا در راه مبارزه با تروریسم بغدادی را مثل یک سگ کشته است! حضار تشویق می‌کنند و رسانه‌ها سخنان ترامپ را خبر یک دنیا می‌کنند اما.

آمریکایی‌ها هیچ وقتی باکی نداشتند از اینکه از تروریست‌ها به عنوان ابزار در راستای کسب منافع نامشروع خود در خاورمیانه بهره ببرند. البغدادی مهره آمریکایی‌ها در منطقه بود که هدفی جز بر هم زدن توان قدرت منطقه‌ای به نفع رژیم صهیونیستی و علیه محور مقاومت نداشت. آمریکا در یک عملیات نمایشی قهرمان پوشالی و دستساز خود را که تاریخ مصرفش برای واشنگتن به پایان رسیده بود به قتل رساند. قتل عروسکی خون ریز به دست پدرخوانده!

قهرمانان همیشه در تاریخ ماندگار هستند و نیرنگ‌بازان همیشه فراموش شده! چه کسی باور می‌کند ترامپ قهرمان مبارزه باتروریسم است؟! دروغی بزرگ‌تر از این؟! تاریخ هرگز نام قاسم سلیمانی‌ها را از یاد نخواهد برد که هفت سر اژد‌های مخوف داعش که زیرچتر حمایت آمریکا جولان می‌داد را قطع کردند.

سیاست در آمریکا داستان عجیبی است. ترامپ در راه کسب رای بیشتر برای انتخابات آینده دست به هر کاری خواهد زد. از خنجر زدن از پشت به دوستان تا قتل فرزندخوانده!

البته از یک منظر دیگر هم صحت گفته‌های آمریکایی‌ها پر ابهام است و اقدام آن‌ها در اعلام انتقال بقایای جسد ابوبکر بغدادی به دریا به مرموز بودن این داستان می‌افزاید. شاید کمی باید منتظر بود…

غلامرضا جلالی