صلاحیت ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم تأیید شد فرماندار گرگان خبر داد :

صلاحیت ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم تأیید شد

Spread the love

فرماندار گرگان از تأیید صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا در هیئت‌ اجرایی خبر داد.

به گزارش صحرانیوز ؛ محمد حمیدی شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگران اظهارداشت: براساس جدول زمانبندی انتخابات مجلس یازدهم ۲۶ آذرماه بررسی صلاحیت داوطلبان به اتمام رسید.

وی گفت: با همکاری مراجع چهارگانه برای پاسخ به استعلام‌ها، صلاحیت ۱۳۰ داوطلب در این حوزه انتخابیه در هیئت اجرایی شهرستان بررسی شد.

به گفته فرماندار گرگان صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم از این حوزه انتخابیه در هیئت اجرایی تأیید شده است.

وی ادامه داد: کسانی که به هر دلیلی صلاحیت آنان برای حضور در انتخابات برای هیئت‌ اجرایی محرز نشد تا پایان وقت ۲۷ آذرماه به صورت مکتوب به آنان اعلام می‌شود.

حمیدی تأکید کرد: داوطلبانی که به آنان تماس گرفته خواهد شد باید شخصا به فرمانداری گرگان مراجعه کنند و یا در صورت فرستادن نماینده قانونی باید معرفی نامه کتبی از طرف داوطلب داشته باشند.

وی بیان داشت: صلاحیت داوطلبین بر اساس قانون و رعایت حق‌الناس و اسناد معتبر در هیئت اجرایی مورد بررسی قرار گرفته است و این داوطلبان از ۲۷ آذرماه به مدت ۴ روز فرصت دارند در صورت هرگونه اعتراض شکایت خود را شخصا به هیئت نظارت استان تقدیم کنند

گفتنی است هیات اجرایی  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا بعد از بررسی های لازم ۱۱ نفر را واجد شرایط حضور در انتخابات ندانستند.

برخی خبرها هم حکایت از آن دارد که در بین این ۱۱ نفر نام سه چهره سرشناس اصلاح طلب و یک کاندیدای سیستانی مطرح نیز دیده می شود.