قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

صحرانیوز انبارالوم

پایگاه خبری و فرهنگی


امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
بهنام مهدی زاده جایگزین عادل فردوسی پور و جواد خیابانی شد!

بهنام مهدی زاده جایگزین عادل فردوسی پور و جواد خیابانی شد!

تلویزیون بامعرفی گزارشگران جوان جای خالی بزرگانی چون عادل فردوسی پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی را پر می کند.

به گزارش صحرانیوز ؛ بازی امروز پرسپولیس و صنعت نفت آبادان را بهنام مهدیزاده گزارش کرد که اتفاقا گزارشی خوش ریتم و پرهیجانی را تجربه کرد.

میدان دادن مدیران تلویزیونی به جوان ترها یکی از اتفاقات درستی است که در عرصه گزارشگری ورزشی به خصوص فوتبال می تواند یک اتفاق مبارک باشد.

سالها گزارشگران تلویزیونی با یک سبک و سیاق مسابقات فوتبال را گزارش می کردند و اتفاقا خیلی از آنها پیرو سبک عادل فردوسی پور بودند. درحقیقت نیاز بود که با فرصت دادن به افراد دیگر موقعیتی ایجاد شود تا حال و هوای گزارش تلویزیون رنگ و لعاب جدیدتری به خود بگیرد. اتفاقی که روزی مدیران اسبق تلویزیون با فرصت دادن به جوانانی چون عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی تجربه کردند و محصول آن بیمه شدن گزارش فوتبال در تلویزیون برای دو دهه و البته تزریق سبک و سیاق گزارشگری ورزشی بود که حالا به نظر می رسد مجددا این بازنگری و ریسک از سوی مدیران تلویزیون در حال انجام است.

چه خوب است تلویزیون در حوزه های مختلف از جمله گویندگی اخبار، اجرای برنامه های مختلف تلویزیونی و… هم تن به ریسک داده و با معرفی چهره های جدید حال و هوای تلویزیون را در اجراهای تکراری و سبک های گویش خبر تکراری ترمیم کند.

0

سوال خود را مطرح کنید :


ارسال نظر

درخواست هایSQL :102. زمان تولید:1٫661 ثانیه. مصرف حافظه:13.34 mb