کمتر استانی مانند گلستان همه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی را با هم دارد استاندار گلستان:

کمتر استانی مانند گلستان همه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی را با هم دارد

استاندار گلستان گفت: تمام تلاش ما این است که گلستان را به خوبی معرفی کنیم و به یقین کمتر استانی است که همه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی را همانند گلستان با هم داشته باشد.

به گزارش صحرانیوز ؛ استاندار گلستان در هفتمین جلسه رسمی با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مباحث بودجه و پروژه‌های اساسی استان خصوصا پروژه‌های عمرانی در تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در این دیدار که امروز در تهران برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) خواستار همکاری نمایندگان برای تسریع در اجرای پروژه‌های سدنرماب مینودشت، برقی کردن راه‌آهن اینچه‌برون – گرگان – گرمسار، احداث بندر خشک اینچه‌برون،گردشگری آشوراده و دیگر پروژه‌های عمرانی استان شد.

وی با اشاره به شعار گلستان مقصد گردشگران، اظهار کرد: ۱۱میلیون نفر گردشگر در ایام نوروز از جاذبه‌های استان دیدن کردند که این آمار در مقایسه با سال گذشته ۸۴ درصد رشد داشته است.

هاشمی در این دیدار افزود: تمام تلاش ما این است که گلستان را به خوبی معرفی کنیم و به یقین کمتر استانی است که همه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی را همانند گلستان با هم داشته باشد.

لازم به ذکر است در این جلسه پیگیری مباحث بودجه‌ای استان، جذب سرمایه‌گذاری و تسهیل در اجرای پروژه‌هایی که از سوی سرمایه‌گذاران در استان اجرا می‌شود، مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

گفتنی است مجمع نمایندگان استان هم ضمن تقدیر از جدیت در اقدامات صورت گرفته برای توسعه گلستان، بر پشتیبانی و حمایت از این فعالیت‌ها تاکید کردند.