«محمد شهرکی» به عنوان رئیس مجمع خیرین سلامت انتخاب شد از سوی عبدالرضا فاضل اعلام شد

«محمد شهرکی» به عنوان رئیس مجمع خیرین سلامت انتخاب شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از انتخاب نیکوکار گنبدی به عنوان رئیس مجمع خیرین سلامت گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش صحرانیوز ، امروز در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان گنبدکاووس که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس، معاون استاندار و فرماندار ویژه و مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس برگزار شد در کنار دستور کار سه گانه جلسه و سخنرانی مسوولان حاضر، در پایان جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اعلام خبری بار دیگر بر توسعه متوازن، توجه یکسان و پرهیز از مرکزگرایی تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با بیان اینکه محمد شهرکی خیر و نیکوکار گنبدی از این پس به عنوان رئیس مجمع خیرین سلامت گنبدکاووس و همچنان با حفظ سمت عضو هیئت مدیره مجمع خیرین استان گلستان انتخاب شده است اظهار کرد: این ظرفیت بزرگ در حوزه امور خیریه باید با تکریم و احترام در کنار مشاوره‌های لازم برای توسعه خدمات به مردم عزیز استفاده شود.

عبدالرضا فاضل با اشاره به کمک‌های همیشگی محمد شهرکی به مجموعه سلامت در سطح استان گلستان، افزود: خیرین و نیکوکاران گنبدی همواره در حوزه سلامت کمک کار و یاور ما در سطح استان بوده‌اند و نام نیک آنها همواره در تاریخ همیاری با دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خواهد درخشید.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با تقدیر از انتخاب شایسته محمد شهرکی از سوی اعضای هیئت مدیره مجمع شهرستانی و حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی، گفت: این اقدام می‌تواند کمک شایانی به توسعه کمک‌های مردمی برای تجهیز و گسترش فضاهای درمانی و بهداشتی در گنبدکاووس و استان گلستان داشته باشد.

قره‌جه طیار با تاکید بر اینکه خدمات محمد شهرکی در سطح شهرستان و استان گلستان محدود نمی‌شود، ادامه داد: ایشان بارها و بارها خدماتی را در استان‌های دیگر از جمله آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و … داشته است که قابل تقدیر و تحسین است.

گفتنی است محمد شهرکی نیکوکار و خیر گنبدی است که تاکنون ضمن ساخت چندین مدرسه، مرکز بهداشتی و درمانی و ایجاد بانک امانات پزشکی در سطح کشور رئیس شعبه صلح و سازش دادگستری شهرستان گنبدکاووس نیز هست که هزاران پرونده قضایی را با اخذ رضایت از شکات و ایجاد آشتی و مودت بین طرفین با خوبی و شادمانی مختومه کرده است.