مجاهد فی سبیل‌الله هرگز در برابر دشمن عقب‌نشینی نمی‌کند رئیس موسسه حداث‌الحسین(ع) قم:

مجاهد فی سبیل‌الله هرگز در برابر دشمن عقب‌نشینی نمی‌کند

رئیس موسسه حداث‌الحسین (ع) قم گفت: مجاهد فی سبیل‌الله هرگز در برابر دشمن عقب‌نشینی نمی‌کند.

به گزارش صحرانیوز ، میرزامحمدی شامگاه پنج‌شنبه در جمع مردم شهرستان گرگان اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی نباید حقوق‌های نجومی دریافت کنند زیرا جامعه اسلامی زیر علم امام عصر(عج) نفس مس‌کشد و مقام معظم رهبری به دنبال حرکت جهادی است.

وی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در زمینه فرهنگی، اقتصاد و غیره باید جهادی حرکت کنند و حرکت جهادی رمز پیروزی است.

رئیس موسسه حداث‌الحسین (ع) قم ابراز کرد: جوان ایرانی باید به خوبی تلاش کند و درس بخواند زیرا در سنگر علم و دانش می‌تواند تمام بن‌بست‌های علم را بشکافد.

میرزامحمدی بیان کرد: باید در عنصر سیاست نیز حرکت جهادی داشته باشیم مقام معظم رهبری بارها و بارها به این موضوع تاکید داشتند.

رئیس موسسه حداث‌الحسین (ع) قم با بیان اینکه مجاهد فی‌سبیل‌الله هرگز در برابر دشمن عقب‌نشینی نمی‌کند، خاطرنشان کرد: جامعه‌ای که رفاه‌طلب و عافیت‌طلب باشد در مواجهه با شیاطین انس و جن ترسو بار آمده و اهل مجاهده نیست.

میرزامحمدی اذعان کرد: انسان و جامعه‌ای که از خدا و جهاد فاصله بگیرد این جامعه را لباس ذلت و خواری می‌پوشاند و ما این عزت به دست آمده را مدیون خون مطهر و پاک شهیدان هستیم.

وی تصریح کرد: باید جامعه از عنصر بصیرت بهره‌مند باشد جامعه‌ای که از بصیرت غافل شد حق را خانه‌نشین و به سمت باطل پیش می‌رود.

رئیس موسسه حداث‌الحسین(ع) قم گفت: جهاد لباس تقوای الهی است و بهترین پوشش و بهترین زره برای دوری از آتش جهنم تقوا است.

میرزامحمدی با بیان اینکه جهاد به عنوان زره و سپر عمل می‌کند، افزود: یک رزمنده با جهاد کردن از هرگونه آسیب نجات می‌یابد و درحقیقت یکی از عوامل افضلیت عنصر جهاد است.