لابی و فشار سنگین اماراتی ها درAFC علیه استقلال

لابی و فشار سنگین اماراتی ها درAFC علیه استقلال

لابی فدراسیون امارات و مسئولان العین باعث تغییر نظر AFC شد.

به گزارش صحرانیوز ، فدراسیون فوتبال آسیا با درخواست العین امارات پذیرفت تا ناظر امنیتی دیدار روز دوشنبه دو تیم را از نزدیک تماشا کند. فدراسیون فوتبال آسیا ابتدا هیچ ناظر امنیتی را برای این دیدار انتخاب نکرده بود اما فشار اماراتی ها باعث شد تا مسئولان AFC روز شنبه برای این دیدار ناظر انتخاب کرده و این ناظر بامداد روز یکشنبه وارد تهران خواهد شد تا در جلسات هماهنگی، تمرینات پیش از بازی و دیدار مسابقه حضور داشته باشد.

 در شرایطی که فدراسیون فوتبال آسیا در دیدار رفت نیز ناظری را انتخاب نکرده بود و در اعلام اولیه خود نیز هیچ ناظری را معرفی نکرده بود، لابی اماراتی ها و فشار آنها باعث شد تا این فدراسیون تصمیم خود را تغییر دهد و به این ترتیب یک ناظر امنیتی از لبنان تماشاگر دیدار دو تیم از نزدیک خواهد بود.

هواداران استقلال که به عشق تیم محبوب شان به ورزشگاه می آیند نباید رفتاری داشته باشند که دودش به چشم استقلال و همه هوادارن برود. هواداران کوچکترین اشیا را به سمت زمین چمن پرتاب نکنند و بدانند که AFC به دنبال بهانه است. رفتار داور مالزیایی ثابت کرد که تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نبرد نابرابری پیش رو دارند و حتی باید با برخی مسایل غیرفنی هم مقابله کنند.