قتل بی رحمانه دختربچه ۵ ساله در آق قلا + حواشی و تصاویر فرمانده انتظامی آق قلا خبر داد :

قتل بی رحمانه دختربچه ۵ ساله در آق قلا + حواشی و تصاویر

فرمانده انتظامی آق قلا گفت : در کمتر از دو ساعت مامورین انتظامی فرد متهم به قتل دختر پنج ساله را شناسایی و در مراتع این روستا دستگیر کردند.

به گزارش صحرانیوز ، سرهنگ مجید زائری فرمانده انتظامی آق قلا گفت : بعد از ظهر روز گذشته گزارشی مربوط به ناپدید شدن دختر بچه ای به نام س.ی از روستای گری دوجی آق قلا به ما ارسال شد.

وی افزود : بر اثر ناپدید شدن دختر بچه پنج ساله مامورین و همکاران ما در تکاپوی یافتن این بچه اقدام به جست و جوی پلیسی نمودند.

فرمانده انتظامی آق قلا ادامه داد : در کمتر از دو ساعت مامورین انتظامی فرد ۴۰ ساله اهل این روستا را شناسایی و در مراتع این روستا دستگیر کردند.

وی تصریح کرد : در اعترافات اولیه به بزه انتسابی معترف شد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ زائری در خصوص علت قتل به خبرنگار ما گفت : علت اولیه قتل خفگی بوده است که علت تامه این موضوع در پزشکی قانونی در حال بررسی می باشد.

گفتنی است دختر معصوم بچه پنج ساله سلاله یلمه نام داشت و از اهالی روستای گری دوجی از توابع بخش مرکزی آق قلا بوده است.

در همین رابطه رامین نور قلی پور، نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در کانال خود نوشت :

◾ انا لله و انا الیه راجعون ◾

ضایعه دردناک قتل دختر ۵ ساله اهل روستای گری از توابع آق‌قلا روح مردم منطقه را به درد آورد.

خبرها حاکی از آن است که فردی معتاد این دختر کوچک را ربوده و با بستن دست، پا و دهانش در خرابه‌ای رها کرده است.پس از مشکوک شدن و بازجویی و پیدا کردن محل آن دختر بچه معصوم، متأسفانه پلیس و خانواده وی با پیکر بی‌جان او روبرو شدند.

دفتر ارتباطات مردمی دکتر رامین نورقلی‌پور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی این ضایعه دردناک را به مردم و خانواده آن دختر بچه از دست رفته تسلیت عرض می‌نماید و برای آنان از درگاه خداوند منان صبر مسئلت دارد. ۱۳۹۷/۰۲/۰۶

همچنین سردار آزمون، فوتبالیست تیم ملی ایران نیز در  اینیستاگرام خود نوشت :

 

این دنیا جای فرشته کوچولو نبود، به جایی رسیدیم که دختر می دزدند و میکشند.

پیام تسلیت قرجه طیار نماینده مردم شریف گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی:

⚫ انّا لله وانّا الیه راجعون ⚫

◾خبر تاسف برانگیز عروج مظلومانه فرشته معصوم پنج ساله ترکمن صحرا بنام سلاله یلمه ، قلب ما را به درد آورد و روح جامعه را جریحه دار کرد.
◼ این ضایعه دردناک را به خانواده داغدار آن فرشته خردسال ومردم شریف منطقه تسلیت عرض نموده واز درگاه احدیت صبر وبردباری برای بازماندگان مسئلت می نماییم.

◾ان شاا… بنابر عهد و پیمانی که بستیم برای پیگیری این حادثه تالم بار وپیش گیری از تکرارحوادث این چنین ، از پای ننشسته و بیش از پیش با احساس مسولیت مضاعف در کنارتان هستیم.

🔳 قر جه طیار
▪نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون

این پایگاه خبری فرهنگی نیز  ضمن تسلیت به خانواده این کودک و همه همشهریان عزیز، خواستار پیگیری جدی از طریق مراجع قضایی تا حصول نتیجه می باشد.