عضویت بیش از ۱۸ هزار نفر از والدین در انجمن های اولیا و مربیان استان/ اجازه ورود موسسات با کتاب های آموزشی خاص را نمی دهیم

عضویت بیش از ۱۸ هزار نفر از والدین در انجمن های اولیا و مربیان استان/ اجازه ورود موسسات با کتاب های آموزشی خاص را نمی دهیم

در راستای تقویت و تحکیم انجمن های اولیا و مربیان استان بیش از ۱۸ هزار نفر از والدین در انجمن های اولیا و مربیان عضو هستند و این گامی برای همکاری خانواده ها با مدارس است.

به گزارش صحرانیوز به نقل از اسپی دژ؛ همایش متمرکز ۲۰۰۰ نفری پیوند اولیا و مربیان استان با حضور احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان ، فرماندار، بخشداران، ائمه جمعه و جماعت و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و والدین دانش آموزان در سالن امام خمینی (ره) شهر آق قلا برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در این مراسم گفت: شما اولیای گرامی باید کاری کنید که حضورتان در کنار مدرسه و فضای آموزشی و تربیتی چشمگیر و پررنگ باشد و این حضور، مدرسه و اولیا را به آنچنان تعاملی برساند که د انش آموزان به گروه های دیگر اجتماعی نیاز زیادی نداشته باشند و برای انجام بسیاری از امور خود به شما و معلمین تکیه کنند.

وی افزود : امسال برای اولین بار استقرار پایه دوازدهم را انجام دادیم و بر این اساس شکل کنکور حالت جدیدی به خود می گیرد و این وظیفه ما و شما اولیای محترم را سنگین تر می کند تا با یکدیگر هماهنگ تر و با انسجام بیشتری قدم برداریم تا فرزندان عزیزمان در این امر مهم موفق و سربلند باشند .

گوهری راد گفت: به هیچ عنوان اجازه ورود موسسات با کتاب های آموزشی خاص در مقطع ابتدایی را نمی دهیم و برای این امر نیازمند کمک شما والدین ارجمند هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در پایان با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی آموزش و پرورش تقویت انجمن های اولیا و مربیان است، گفت : در راستای تقویت و تحکیم انجمن های اولیا و مربیان استان بیش از ۱۸ هزار نفر از والدین در انجمن های اولیا و مربیان عضو هستند و این گامی برای همکاری خانواده ها با مدارس است.

انتهای پیام/

لینک منبع