صحبت‌های آزمون در خصوص تصمیم جنجالی

صحبت‌های آزمون در خصوص تصمیم جنجالی

مهاجم جوان تیم ملی که بعد از جام جهانی از تصمیم جنجالی خود مبنی بر خداحافظی از تیم ملی رونمایی کرده به صحبت درباره این تصمیم پرداخت.

به گزارش  صحرانیوز ، سردار آزمون که علیرغم انتقاداتی که بابت نمایش در جام جهانی از او می‌شود از سوی کارلوس کی‌روش و برخی کارشناسان بارها مورد تمجید قرار گرفت، ساعاتی بعد از حضور در تهران تصمیمی جنجالی اتخاذ کرد و اعلام کرد در ۲۳ سالگی قصد خداحافظی از تیم ملی را دارد. هرچند برخی گمانه‌زنی‌ها از احساسی بودن از این تصمیم خبر می‌دهد اما او در گفتگویی به دلایل این تصمیم پرداخته است.

وی با اشاره به اینکه این تصمیم را به دلیل مشکلات خانوادگی و بیماری مادرش گرفته در این باره گفت: در بین دو راهی بین خانواده و تیم ملی فوتبال قرار گرفتم و بعد از ۴ ماه تفکر و مشورت امروز به این نتیجه رسیدم که باید در کنار خانواده‌ام باشم و تا مدتی از تیم ملی فاصله بگیرم.

سردار آزمون که بعد از سه دیدار تیم ملی در جام جهانی به شدت تحت فشار قرار داشت، در ادامه گفت: در حال حاضر نمی‌توانم به صورت شفاف مسئله شخصی که باعث فاصله گرفتن من از تیم ملی می‌شود را بیان کنم، باید از خانواده اجازه بگیرم تا این مورد را رسانه‌ای کنم.

نکته جنجالی صحبت‌های مهاجم جوان تیم ملی اینجا بود که اعلام کرده برای اتخاد این تصمیم با کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی مشورت کرده است: برای این تصمیم‌گیری با کی‌روش، به عنوان مسئولم و علیرضا جهانبخش که جزو دوستان و عزیزان من هستند، صحبت و مشورت کردم و آنها نیز گفتند که ما هم همین تصمیم را می‌گرفتیم.

سردار اما این مساله که با توجه به انتقادات از تیم ملی خداحافظی کرده را رد کرد و آن را به دلایل دیگری مرتبط می‌داند: من قوی‌تر از این هستم که به خاطر انتقادات این تصمیم را بگیرم، همیشه از من انتقاداتی بوده و مردم انتظار گل در این بازی‌ها را داشتند و من هم نتوانستم این انتظار مردم را برآورده کنم، اما تصمیم بنده دلایل شخصی و خانوادگی دارد.

در این رابطه گفته می‌شود بیماری مادر سردار آزمون یکی از دلایلی بوده که مهاجم جوان تیم ملی تصمیم به قطع همکاری با تیم ملی در این شرایط بگیرد. تصمیمی که گفته می‌شود علیرضا جهانبخش نیز مدتی پیش با این مشکل خانوادگی مواجه بود و اکنون در این رابطه با وی به مشورت پرداخته است: تصمیم من احساساتی نیست و من بین خانواده و فوتبال، خانواده را انتخاب کردم و امیدوارم مردم به این تصمیم من احترام بگذارند.