شکوه اقتدار بسیجیان با حضور ۸۰ گردان در رزمایش سپاهیان محمدرسول‎الله (ص) ۲ گلستان

شکوه اقتدار بسیجیان با حضور ۸۰ گردان در رزمایش سپاهیان محمدرسول‎الله (ص) ۲ گلستان

رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله (ص)۲ صبح امروز با حضور ۲۰ هزار بسیجی در ورزشگاه آزادی گرگان برگزار شد.

اقتدار و شکوه سپاهیان محمدرسول الله(ص) در گلستان+تصاویر

به گزارش صحرانیوز ، سردار حسین معروفی ظهر امروز در تجمع ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) اظهار داشت: این حضور نشانه ایمان، بصیرت و ولایتمداری بسیجیان و مردم ولایی و اهل‎بیتی (ع) استان گلستان است.

وی با بیان اینکه پیام این تجمع باشکوه انسجام واقعی جامعه اسلامی تحت امر امامت و ولایت است، خاطر نشان کرد: یکی از مولفه‌های امت ولایی در کنار ایمان واقعی؛ انسجام، وحدت و همدلی است. هرجا تحت امر ولایت انسجام داشتیم، اقتدار پیدا کردیم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بیان داشت: دشمنان با عملیات روانی به دنبال انشقاق ملت و نظام ولایی جمهوری اسلامی هستند و این تجمع حماسی توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

وی گفت: امروز ۸۰ گردان بسیجی به نمایندگی و سفیری از همه مردم استان گلستان از هر قوم و مذهبی به میدان آمدند تا انسجام واقعی و زیبایی کار انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

سردار معروفی این تجمع بزرگ را بیعت با امام و شهدا و آرمان‌های آنان برشمرد و افزود: این تجمع باشکوه میثاق دوباره با امامت و ولایت برای ایستادگی در راه حق، دفاع از انقلاب اسلامی، تمامیت ارضی و دفاع از ملت ایران و خدمت بی‌منت به آنان است.

وی درباره برگزاری مرحله نخست رزمایش  ” اقتدار عاشورایی” سپاهیان محمد رسول‌الله (ص)۲  در استان گلستان بیان داشت: مرحله نخست این رزمایش از ۹ تا ۲۹ شهریور و در ۲ بخش به اجرا درآمد. در بخش نخست ۲۸ گردان بیت‌المقدس در روز ۱۳ شهریور به صورت انقلابی و اردوگاهی در حوزه اقتدار دفاعی بسیج حضور یافتند و در بخش دوم نیز ۳۱۳ گروه جهادی و انقلابی با ۴ هزار و ۴۰ نفر از بسیجیان، به مردم محروم حاشیه شهرهای استان گلستان خدمات‌رسانی کردند.

فرمانده سپاه نینوا استان یادآور شد: در روزهای برگزاری رزمایش، خدمات فرهنگی، بهداشتی و درمانی، اشتغالزایی، اقتصادمقاومتی و محرومیت‌زدایی با شعار ” خدمت بی‌منت” به مردم محروم اما شریف و نجیب استان ارائه شد. در حوزه بهداشتی و درمانی ۶ هزار و ۲۹۳ مورد ویزیت رایگان انجام و همچنین در بخش مشاوره و روانشناسی نیز به یکهزار و ۶۰۰ نفر خدمات‌رسانی شده است. علاوه براین در حوزه عمرانی نیز ۱۳۱ پروژه محرومیت‌زدایی از جمله ساخت خانه محروم، حمام و سرویس بهداشتی، خانه عالم، رنگ‌آمیزی و زیباسازی مدارس و غیره اجرا شده است.

انتهای پیام/ن