سوءمدیریت در موضوع ریزگردها کارد را به استخوان مردم رسانده است مسئول واحد فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل

سوءمدیریت در موضوع ریزگردها کارد را به استخوان مردم رسانده است

مسئول واحد فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل گفت: سوءمدیریت دولتمردان در موضوع ریزگردها کارد را به استخوان مردم رسانده است.

به گزارش صحرانیوز ، فرشاد آشنود پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلای المهدی (عج) زابل اظهار کرد: سیستان در تمامی سالهای بعد از انقلاب با فقر و محرومیت دست و پنجه نرم کرده است و اگر چه پیشرفتهای آن نسبت به قبل از انقلاب قابل انکار نیست اما همیشه مورد نگاه ناعادلانه و رنجور از محرومیت های گوناگون بوده است.

مسئول واحد فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل افزود: امروز این مصائب با مشکلات زیست محیطی نیز تشدید شده اند برای نمونه بادهای ۱۲۰ روزه که اکنون به بادهای ۱۸۰ روزه تبدیل شده و این بحران زیست محیطی زندگی مردم را با اختلال روبه رو کرده است.

وی ادامه داد: امروز بت سکوت کر کننده دولت و مجلس و در عدم مدیریت این بحران کارد را به استخوان این مردم رسانده است، در شرایطی که شاید بتوان بیشتر مشکلات منطقه را ناشی از بی آبی و نابودی کشاورزی دانست شاید بتوان پروژه چاه های ژرف را به عنوان نور امید به دل این مردم در نظر گرفت که آن نیز با رفتار دو گانه و پر شائبه مسئولین در حال خاموش شدن است.

آشنود ادامه داد: اینک در آستانه فرا رسیدن سیزدهم آبان ماه تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل ضمن گرامی داشت این روز و ادای احترام به ارواح طیبه شهدای دانشجوی پیرو خط امام و شهدای دانش آموز، اعلام می دارد همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری سیزدهم آبان شرکت نموده و حمایت همه جانبه خود را از دولت در برابر هرگونه تهدید خارجی اعلام می‌کند و انتظار توجه ویژه مسئولین به منطقه سیستان و بلوچستان و پاسخگویی و شفافیت آن ها در برابر افکار عمومی را داریم.