رزمایش اقتدار عاشورایی با حضور ۲۸ گردان بیت‌المقدس و ۳۰۰ گروه جهادی بسیج درگلستان آغاز شد

رزمایش اقتدار عاشورایی با حضور ۲۸ گردان بیت‌المقدس و ۳۰۰ گروه جهادی بسیج درگلستان آغاز شد

مرحله نخست رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاه محمد رسول‌الله (ص) ۲ با حضور پررنگ بسیجیان در قالب ۲۸ گردان بیت المقدس و ۳۰۰ گروه جهادی در استان گلستان از صبح امروز آغاز و تا صبح فردا چهارشنبه ادامه دارد.

به گزارش صحرانیوز ؛ این رزمایش مردمی، بسیجی و انقلابی در دو مرحله که مرحله ی اول آن نمایش اقتدار گردان های بیت المقدس و اقدامات عملی گروه های جهادی انقلابی و در مرحله ی دوم تجمع اقتدار سراسری که در ایام هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

تجمعات در مساجد، ستون کشی اقتدار به سمت اردوگاه، استقرار در اردوگاه های خارج از شهر، برنامه‌های شبانگاهی، رزم شبانه، برنامه های بصیرتی و عقیدتی و ادعیه، تجمع عصر سه شنبه و برگزاری اختتامیه در روز چهارشنبه و… از جمله برنامه های بخش اول مرحله نخست این رزمایش می باشد.

بخش دوم مرحله نخست رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)۲ خدمت رسانی ۳۰۰ گروه جهادی به محرومین می باشد که در شهرستان گرگان ۵۰ گروه جهادی، در شهرستان گنبد ۳۵ گروه جهادی و در علی‌ آبادکتول نیز ۱۸ گروه جهادی با حداقل هر گروه ۱۰ عضو از تمامی اقشار بسیجی اعم از طلاب، دانشجویی، دانشر آموزی، محلات خواهر و برادر، شیعه و سنی و اقوام مختلف اقدام به خدمت رسانی بی منت می کنند.

فعالیت ۱۵ تا ۲۰ روزه این گروه های جهادی ساعت ۱۷ روز چهارشنبه طی مراسمی نمادین با اعلام رمز مقدس توسط فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مسجد حضرت عباس(ع) واقع در محله انجیراب شهرستان گرگان، آغاز می گردد.