توطئه های دشمن در ۴۰ سالگی انقلاب خنثی می‌شود فرمانده ناجا:

توطئه های دشمن در ۴۰ سالگی انقلاب خنثی می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران از قدرت بازدارندگی و دفاعی بالایی برخوردار است به گونه‌ای که قادر است، توطئه‌ها و تحرکات دشمن را در منطقه و مرزها رصد و بلافاصله با آن مقابله کند.

به گزارش صحرانیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردارحسین اشتری در جلسه جمع‌ بندی نهایی نظارت تخصصی از فرماندهی انتظامی استان گلستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهارداشت: اهمیت نظارت و بازرسی بر کسی پوشیده نیست از فرمایشات مقام معظم رهبریو تجربه‌ای که سازمان‌های نظامی و انتظامی به دست آورده‌اند مشخص است در جاهایی که بازرسی صورت گرفته، عملکردها و فعالیت‌ها ارتقاء یافته است.

وی ضمن قدردانی از فرماندهی انتظامی استان گلستان برای اقدامات انجام شده در بحث نظارت و بازرسی بر عملکرد مجموعه خود، افزود: کارنامه ناجا روبه پیشرفت است که این حاصل خون شهدا است و ما باید از این امنیت پاسداری کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسات، احصاء نقاط قوت و ضعف است تا با رفع معایب و تقویت محاسن سبب ارتقاء عملکردها شویم.

وی تأکید کرد: گلستان از نظر وضعیت قومی و مذهبی متفاوت است و زمینه بروز برخی تهدیدات را دارا می باشد که بحمدالله با همت خوب همکاران مجموعه انتظامی، مسئولان به خصوص نماینده ولی فقیه در استان، وحدت آرامشی مشاهده می‌شود که مجموعه‌های مختلف می‌توانند با نشاط و پویایی به خدمت رسانی مردم مشغول باشند.

فرمانده ناجا تصریح کرد: با نگاهی به کارنامه ناجا در می‌یابیم که از سال‌های گذشته شاهد رشد و تعالی در زمینه مختلف هستیم که این امر حاصل تلاش همکاران ما در شهرها و مرزها و جانفشانی شهداست.

فرمانده نیروی انتظامی کشور به توطئه‌های دشمن در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمن درصدد است تا از طریق توطئه های اقتصادی به کشور ضربه بزند تا از این طریق مردم را تحت فشار قرار دهد و از این طریق به اهداف شوم خود برسد برهمین اساس مسئولان باید با همه توان، تلاش کنند تا این توطئه های شوم را خنثی کنند.

سردار اشتری تصریح کرد: می‌توان با اشراف کامل در عرصه‌های مختلف مانع هرگونه اخلال در نظم و امنیت شد لذا باید مراقب هرگونه تحرک دشمن در راستای بر هم ریختن آرامش و امنیت جامعه باشیم.

فرمانده ناجا به اجرای طرح های اجتماعی در راستای مقابله با آسیب ها و… اشاره و خاطر نشان کرد: همواره، اجرای چنین طرح هایی در دستور کار پلیس است تا با مخلان نظم و امنیت قاطعانه برخورد شود.

وی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از قدرت بازدارندگی و دفاعی بالایی برخوردار است به گونه ای که قادر است، توطئه ها و تحرکات دشمن را در منطقه و مرزها رصد و بلافاصله با آن مقابله کند.

سردار اشتری، صیانت از کارکنان و بحث معیشت آنان را از اولویت های در دستور کار ناجا برشمرد و تصریح کرد: در بحث صیانت از کارکنان با راه اندازی قرارگاه جهادی تلاش شده تا اقدامات اساسی در این حوزه انجام شود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور تاکید کرد: در بحث معیشت کارکنان ناجا که یکی از اولویت های این نیرو می باشد، بایستی اقدامات جهادی صورت گیرد و به هر میزان در قالب قانون به این موضوع کمک شود، قابل تقدیر است.

فرمانده ناجا، آموزش کارکنان را یکی دیگر از اولویت‌های نیروی انتظامی برشمرد و ادامه داد: باید با تمرین و ممارست، آمادگی کارکنان به حد ایده آل برسد.

وی برهماهنگی بیشتر دستگاه‌ها با ناجا تاکید و بیان کرد: مردم، بالاترین سرمایه ماهستند و هر چقدر مشارکت عمومی افزایش یابد در اجرای مأموریت‌ها موفق‌تر عمل می‌شود.

فرمانده ناجا به بعد رحمانیت پلیس با مردم اشاره و بیان کرد: برای کسانی که سعی می کنند مخل نظم و امنیت باشند یا دست تعدی به مردم یا مأمور دراز کنند باید خوفی از مجازات وجود داشته باشد؛ یعنی اقتدار و رأفت هر دو لحاظ شود.

وی اظهار داشت: با توجه به ترددهای زیادی که در استان گلستان وجود دارد بایستی با تمام توان و با ارائه راهکارهای موثر برای کاهش تصادفات با مشارکت دستگاه های دیگر و مردم اقدامات لازم صورت گیرد.

سرداراشتری گفت: مشروعیت امروز پلیس در لباس سبز به دلیل داشتن نعمت ولی فقیه و فرماندهی معظم کل قوا است که از این بابت خدا را شاکریم و ان شاءالله مدیون خون شهدا و حضرت امام خمینی(ره) نشویم.