ایجاد ۲۱هزار و ۵۰۰ شغل در استان گلستان / امسال ۲۰۰۰ شغل در آق قلا ایجاد می‌شود

ایجاد ۲۱هزار و ۵۰۰ شغل در استان گلستان / امسال ۲۰۰۰ شغل در آق قلا ایجاد می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با اشاره به اینکه شهرستان آق قلا ۲۰۰۰ شغل تا پایان سال متعهد شده است، گفت: برای تحقق این تعهد باید دستگاه های اجرایی همکاری بیش از پیش داشته باشند.

به گزارش صحرانیوز ، سومین جلسه ستاد اشتغال شهرستان آق قلا با محوریت تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستائی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، با حضور امانگلدی ضمیر فرماندار و مدیران کل بازرسی و دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی عضو ستاد اشتغال و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در جلسه کارگروه اشتغال آق قلا اظهار کرد: در استان ۲۱ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد شد که از تعهد استانی بیشتر بود امسال با ۵۰ درصد افزایش به ایجاد ۳۰ هزار شغل تا پایان سال متعهد شده ایم.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آق قلا ۲۰۰۰ شغل تا پایان سال متعهد شده است، گفت: برای تحقق این تعهد باید دستگاه های اجرایی همکاری بیش از پیش داشته باشند و همراه آن تسهیلاتی که برای اشتغال روستایی و فراگیر در نظر گرفته شده است پرداخت شود.

انتهای پیام/

لینک منبع