اهداء دو هزار سند املاک علوی به صورت رایگان در آق قلا + تصاویر

اهداء دو هزار سند املاک علوی به صورت رایگان در آق قلا + تصاویر


مراسم اهداء ۲ هزار سند املاک بنیاد مستضعفان “املاک علوی” به اقشار کم‌درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا در سالن ورزشی ولایت انبارالوم برگزار شد.

به گزارش صحرانیوزبه نقل از راه اسپی دژ، مراسم اهداء ۲ هزار سند املاک بنیاد مستضعفان “املاک علوی” به اقشار کم‌درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا با حضور “محمد سعیدی کیا” ریاست محترم بنیاد مستضعفان کشور، فرماندار،ائمه جمعه و جماعات و اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی ولایت انبارالوم برگزار شد.

مسعود بهادران مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشوردر این مراسم گفت : برای نخستین بار طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی در حوزه کشاورزان کم برخوردار, یک‌هزار و ۳۸۰ فقره اسناد اراضی کشاورزی به مردم شهر انبار الوم از توابع شهرستان آق‌قلا اهداء شد.

مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: در اجرای چهل و ششمین مرحله از واگذاری اسناد املاک و اراضی علوی ۲ هزار فقره اسناد با کاربری کشاورزی و مسکونی به صورت رایگان به مردم شهرستان آق‌قلا اهدا شد

بهادران گفت : مساحت این ۲ هزار فقره اسناد, یک هزارو ۹۳۴ هکتار به ارزش ۳۱۸ میلیارد ریال است که از این مقدار, یک هزارو ۹۰۰ هکتار مربوط به اراضی کشاورزی به ارزش ۲۴۰ میلیارد ریال می باشد.

مدیر کل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور اظهار کرد: ۶۲۰ فقره از اسناد اهدایی نیز کاربری مسکونی دارد که مساحت آن ۳۴ هکتار به ارزش ۷۸ میلیارد ریال است و اجرای این طرح ویژه اهدا اسناد اراضی کشاورزی در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌برخوردار است.
انتهای پیام/لینک منبع