اعلام مسیر‌های راهپیمایی ۱۳ آبان در گلستان

اعلام مسیر‌های راهپیمایی ۱۳ آبان در گلستان

مسیر‌های راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در مناطق مختلف استان گلستان اعلام شد.راهپیمایی روز میارزه با استکبار جهانی در شهر انبارالوم  از میدان امام خمینی تا گلزار شهدای گمنام ساعت ۱۰صبح برگزار می شود.

به گزارش صحرانیوز؛ شورای هماهنگیتبلیغات اسلامی استان گلستان، مسیر‌های راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یکشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۷ در سراسر استان را اعلام کرد.
راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز در شهرستان‌های گرگان از میدان شهرداری به سمت خیابان شهدا، چهارراه شهدا، مصلی وحدت ۹:۳۰ صبح، بندرگز از مسجد محمدیه به سمت مسجد جامع ساعت ۱۰، گنبدکاووس از آموزش و پرورش تا مصلی نماز جمعه ساعت ۱۰، آزاد شهر از مقابل آموزش و پرورش تا حسینیه اعظم ساعت ۱۰ و کردکوی از میدان انقلاب تا مصلی نمازجمعه ساعت ۱۰ برگزار می‌شود.
در علی آبادکتول از فلکه مرکزی به سمت مصلی نمازجمعه ساعت ۱۰، مراوه تپه از مسجد امام علی (ع) تا میدان مرکزی ساعت ۹:۳۰ و از آموزش و پرورش به سمت میدان امام خمینی (ره) ساعت ۱۰، مینودشت از میدان امام خمینی (ره) به سمت مصلی نماز جمعه ساعت ۹:۳۰ و از خیابان گلزار شهدا تا پارک لاله‌های انقلاب (گلزار شهدای گمنام) ساعت ۹، رامیان از فلکه مرکزی به سمت شهرداری ساعت ۹:۳۰، گمیشان از میدام امام تا چهارراه قائم ساعت ۹:۳۰ و ترکمن از آموزش و پرورش تا استادیوم شهید قاندومی ساعت ۹:۳۰ برگزار خواهد شد.
در آق قلا از میدان وحدت (مختومقلی) به سمت میدان شهدا ساعت ۹:۴۵، فراغی (کلاله) از مصلی نماز جمعه به سمت گلزار شهدای گمنام ساعت ۱۰، اینچه برون (گنبد) از دبستان انوری تا دبیرستان شریفه ساعت ۱۰، کرند (اینچه برون) از چهار راه عرفانیه تا دبیرستان شهید دستمرد ساعت ۱۰ و روستای داشلی برون از مدرسه علامه جعفری تا دبیرستان علامه طباطبائی ساعت ۱۰ برگزار می‌شود.
در آزادشهر از مسجد جامع تا میدان مرکزی ۹:۳۰ و خاندوز این شهرستان از مسجد المهدی تا مسجد جامع ساعت ۹:۳۰.
دلند (رامیان) از مقابل بسیج بسمت مصلی نمازجمعه ساعت ۹:۳۰، خان ببین (رامیان) از دبیرستان شهید اسفندیاری تا مصلی نماز جمعه ساعت ۹:۳۰، علیا (رامیان) از شهرداری تا مسجد جامع ساعت ۹:۳۰، فاضل آباد (علی آباد) از مقابل حوزه بسیج تا گلزار شهدای گمنام ساعت ۱۰ و مزرعه کتول (علی آباد) از ابتدای ورودی بسمت حسینه صابری ساعت ۱۰ برگزار می‌شود.
همچنین سنگدوین (علی آباد) از مسجد محمد رسول الله (ص) به سمت گلزار شهدای گمنام ساعت ۱۰، انبارالوم (آق قلا) از میدان امام خمینی تا گلزار شهدای گمنام ساعت ۱۰، نوکنده (بندرگز) از شهرداری بسمت زینبیه ساعت ۱۰، مینودشت از مصلی نمازجمعه بسمت مسجد امام حسین (ع) ساعت ۱۰، گلیداغ (مراوه تپه) از میدان آخوند داغستانی تا مصلی ساعت ۹:۳۰ و قازان قایه (مراوه تپه) از مدرسه شهید قلی زاده تا مصلی ساعت ۹:۳۰ برگزار خواهد شد.
در سرخنکلاته (گرگان) از مقابل دبیرستان دخترانه رسالت تا مسجد جامع ساعت ۹:۳۰، گرگان تجمع در گلزار شهدای گمنام ساعت ۹:۳۰، گمیشان از بلوار بخشداری تا بانک کشاورزی ساعت ۱۰، لوه صادق آباد (گالیکش) از مسجد امام جعفر صادق (ع) تا مدرسه برکت ساعت ۹، وینقاق (گالیکش) از دبیرستان دخترانه تا مدرسه حکمت ساعت ۱۰، برگزار خواهد شد.